Cała Wisła Zawsze Razem. Sponsorzy zostają z drużyną

Społeczność zgromadzona wokół Wisły Kraków po raz kolejny pokazuje siłę i jedność. Do zawodników, sztabu i władz, którzy po złożonych w zeszłym tygodniu deklaracjach bez wyjątku dostarczyli do Klubu podpisane aneksy do kontraktów obniżające wynagrodzenia oraz do Kibiców, którzy cały czas nabywają akcje Białej Gwiazdy, dokonują zakupów w sklepie internetowym i tworzą Socios Wisła, dołącza także solidarnie całe grono Sponsorów i Partnerów Biznesowych, deklarując pomoc i utrzymanie dotychczasowej współpracy także w trakcie sytuacji kryzysowej panującej obecnie w Polsce i w Europie.

Do Wisły Biznes przynależą zarówno lokalne, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa, które mimo trudnych warunków potwierdziły chęć dalszej kooperacji z 13-krotnym mistrzem Polski. Zaliczają się do nich m.in. LV Bet Zakłady Bukmacherskie, Nowak-Mosty, Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków, Cashback World, All in! Games, Dasta Invest, Pan Marek Ziętara, Amplus, Dematec, PRODIM, Volvo Wadowscy, KrakSport, Termy Krakowskie, Pan Adam Łanoszka, Foodcare, The Coca-Cola Company - producent napojów, Salvum Odszkodowania, KIM Group, Oshee, Rafis, Plastic Worx, Blachdom Plus, PKM Olkusz, ArmadaFinanse SA, TM Technologie, Mirex Transport, MaxFliz, Interior, Olimp Sport Nutrition, Expander Integrator IT, Mast Development, TALBUD-A Sp. z o.o., Antrans. Na chwilę obecną współpracę z Klubem pragną podtrzymać także wszyscy pozostali Partnerzy oraz Posiadacze Pakietów Wisła Biznes Gold oraz PRO. W niektórych przypadkach - co naturalne - konieczne będzie wydłużenie lub renegocjowanie bieżących umów w zależności od indywidualnej sytuacji Partnerów i branż ich działalności, jako że wiele sektorów gospodarki dotykają obecnie problemy, a w ich rozwiązaniu może pomóc właśnie działanie w ramach wiślackiej wspólnoty. Wisła Kraków jest jednym z kilku klubów w Polsce, które ponoszą bardzo istotne straty spowodowane brakiem przychodów z dnia meczowego oraz ograniczeniami i przestojem w handlu stacjonarnym. Tym większe znaczenie ma w tej sytuacji solidarna postawa członków Klubu, Kibiców i Partnerów Biznesowych, a więc firm, które nieprzerwanie pragną uczestniczyć w procesie odbudowy Wisły.

17 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023