Borussia Dortmund przedłuża umowę z Rowe

Niemiecki Klub Borussia Dortmund przedłużył umowę z firmą Rowe zajmującą się produkcją smarów. W negocjacjach i finalizacji umowy pośredniczyła agencja marketingu sportowego SportFive. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do końca sezonu 2024-2025.Obecna umowa pomiędzy firmą a klubem podpisana w 2017 roku obowiązywała do końca sezonu 2020-2021 i była warta według szacunków 2 miliony Euro. Rowe zdecydowało się na przedłużenie współpracy jeszcze przed wygaśnięciem starego kontraktu. W jej ramach między innymi Logo firmy pojawi się w wielu miejscach na stadionie oraz firma będzie przedstawiana jako oficjalny Partner "BVB summer tours".


„Chcielibyśmy podziękować firmie ROWE za zaufanie, jakim nas obdarzyli - zwłaszcza w tych trudnych czasach. Bardzo to doceniamy i nie możemy się doczekać dalszej współpracy. Zrobimy wszystko, co możemy, aby kontynuować tę wspólną historię sukcesu ”- powiedział Carsten Cramer, dyrektor zarządzający Borussii Dortmund.

3 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023