Borussia Dortmund i Netto przed rozpoczęciem roku szkolnego

Borussia Dortmund, której zawodnikiem jest były reprezentant Polski Łukasz Piszczek, od ponad roku udanie współpracuje z Netto. Duńska sieć jest partnerem regionalnym niemieckiego klubu na Polskę i w ramach zawartego porozumienia wsparła budowę pierwszej szkółki Borussii w naszym kraju. Cały projekt powstał z inicjatywy Łukasza Piszczka, a wspomnianą szkółkę wybudowano w jego rodzinnych Goczałkowicach – Zdroju.



Kolejnym elementem współpracy Netto i Borussii jest sprzedaż w sklepach sieci gadżetów z logo wielokrotnych mistrzów Niemiec. Z pełną gamą produktów można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Netto. Oferta ważna od 27 sierpnia.


Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej Netto wraz z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka zapraszają do wspólnej, wakacyjnej zabawy i proponują grę planszową „graMYo mistrzostwo”.


Źródło: Netto

43 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023