Bordeaux zmienia dostawcę sprzętu

Występujący we francuskiej Ligue 1 Conforama drużyna Girondins De Bordeaux zmienia dostawcę sprzętu sportowego. Klub podpisał nową umowę sponsorską z firmą Adidas.

Gigant odzieżowy jakim jest firma Adidas będzie oficjalnym dostawcą sprzętu sportowego Bordeaux od sezonu 2020/2021. Wiadomość przekazana przez prezesa Klubu Frédérica Longuépée oznacza koniec szesnastoletniej współpracy z firmą Puma.


Nowy pięcioletni kontrakt z firmą Adidas warty jest około 1 miliona Euro rocznie plus premie.

Dla Bordeaux jest to drugi co do wielkości kontrakt sponsorski, po tym jak Klub w kwietniu ubiegłego roku rozszerzył współpracę z Bistro Regen. Na mocy tej umowy francuska sieć restauracji stałą się głównym sponsorem Klubu do roku 2023.


21 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023