Beniaminek Ekstraklasy z nowym sponsorem

Stadion Miejski Benniaminka Ekstraklasy był miejscem gdzie odbyła się konferencja prasowa, na której prezes TS Podbeskidzie SA Bogdan Kłys oficjalnie ogłosił podpisanie umowy z firmą BetX Polska. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej została tym samym nowym sponsorem głównym Podbeskidzia. BetX zyskał też tytuł „Oficjalny bukmacher klubu”.

- Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą BetX Polska to kolejny duży sukces naszego klubu. Bardzo cieszymy się, że zaufała nam kolejna dobrze rokująca firma z regionu. Z tego miejsca bardzo dziękuję prezesowi Krzysztofowi Walowi, który od początku widział potencjał w tej współpracy. Umowa z nowym sponsorem głównym to dla Podbeskidzia bardzo ważne wsparcie, które z pewnością pomoże piłkarzom w walce na ekstraklasowych boiskach. - powiedział Prezes TS Podbeskidzie, Bogdan Kłys


BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferta zakładów sportowych BetX obejmuje propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi do 20 000 wydarzeń miesięcznie. Oprócz tego, gracze mogą wziąć udział w grach wirtualnych pełnych akcji, takich jak Nascar, wirtualne wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocrossowe z zaawansowaną grafiką. BetX Polska to legalnie działająca firma branży zakładów sportowych.Logotypy nowego sponsora będzie można zobaczyć na koszulkach piłkarzy już w trakcie sobotniego meczu TS Podbeskidzie – Chrobry Głogów. Na tym spotkaniu pojawią się też pierwsze elementy brandingu firmy BetX na Stadionie Miejskim. Nowy sponsor przygotował dla pełnoletnich kibiców wybierających się na mecz niespodziankę. Już wkrótce media klubowe Podbeskidzia udzielą więcej informacji na ten temat.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023