Atles Arena przez kolejne pięc lat

Łódzka hala widowiskowo-sportowa przy al. Bandurskiego przez kolejne 5 lat będzie nosić nazwę Atlas Areny. Kontrakt sponsorski na dzierżawę nazwy hali podpisali Krzysztof Maciaszczyk, prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu oraz Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas. Na mocy zawartej umowy firma pozostanie tytularnym sponsorem obiektu do końca 2024 r.

Atlas obecny jest w nazwie Areny od września 2009 r., tj. od dnia inauguracji działalności obiektu. Hala może pomieścić blisko 14 tys. widzów imprez sportowych, rozrywkowych i kulturalnych. W ciągu 10 lat w Atlas Arenie odbyło się 598 wydarzeń. Wśród nich były imprezy sportowe, w tym te w randze mistrzostw świata i Europy oraz wiele koncertów zagranicznych gwiazd. W tym czasie we wszystkich imprezach organizowanych w Atlas Arenie wzięło udział około 4,6 mln osób.


- Atlas obecny jest w nazwie Areny od września 2009 roku, tj. od dnia inauguracji działalności obiektu. Ponad 10-letni tytularny sponsoring Areny wzmacnia znajomość naszej marki i przynosi nam wymierne korzyści wizerunkowe - powiedział Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas.


Wartość umowy sponsoringowej przedłużającej Atlasowi prawa do nazwy Areny na kolejny 5-letni okres objęta jest klauzulą tajności.

7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023