Aquapark Wrocław zadba o regeneracje #VolleyWrocław

Przygotowania #VolleyWrocław do nowego sezonu TAURON Ligi w pełni. W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, o regenerację wrocławianek zadba Aquapark Wrocław – największy tego typu obiekt we Wrocławiu. Dziś została podpisana umowa.


Bardzo się cieszymy, że to właśnie u nas siatkarki #VolleyWrocław będą relaksować się po rozgrywkach. Regeneracja między meczami pełnią istotną rolę w treningu, a nasze Saunarium to idealne miejsce na relaks i regenerację w sercu Wrocławia. Mamy nadzieję, że po wypoczynku w Aquaparku będą osiągały same sukcesy. – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.


To kolejny rok naszej współpracy z Aquaparkiem. Cieszę się, że możemy dzisiaj zawrzeć umowę na kolejny sezon. Dla nas jest to bardzo ważne, by zapewnić siatkarką właściwą odnowę biologiczną, a Aquapark jest idealnym miejscem, by odpoczywać. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę umowę i mam nadzieję, że dzięki czasowi spędzonemu tutaj – osiągniemy jeszcze lepsze wyniki sportowe – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023