Aluron CMC Warta Zawiercie z nowym autokarem

W sezonie 2020/2021 zawodnicy Aluron CMC Warty Zawiercie będą podróżować nowym autokarem. Na wyjazdy w Pluslidze Jurajscy Rycerze udadzą się Scanią Irizar New Century w wersji trzyosiowej! Debiut autokaru odbędzie się przy okazji wyjazdu na turniej do Bełchatowa.Scania Irizar New Century to nowy model autokaru w firmie turystyczno-przewozowej Albatur partnera naszego klubu. – W tym modelu zawodnicy będą czuli się jeszcze bardziej komfortowo, niż w poprzednim autokarze – mówi właściciel firmy Grzegorz Bryła. Spełnia normę spalin euro 5, wyposażony jest w środku w caffe bar, lodówkę, monitory, 50 wygodnych foteli, salonkę ze stolikami w tylniej części autokaru – dodaje o szczegółach technicznych Grzegorz Bryła. Cały autokar został oklejony w barwach klubu oraz znalazły się na nim logotypy sponsorów tytularnych klubu firmy Aluron, CMC Poland oraz miasta Zawiercie wraz z partnerami samochodowymi Lexus Katowice i Albatur.


– Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Albatur rozwija się razem z klubem i sami zauważyli potrzebę zakupu nowego autokaru – mówi prezes klubu Kryspin Baran. Najbardziej zależało nam na komforcie i przestrzeni w środku dla zawodników, a ten autokar to gwarantuje. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze wyjazdy w Pluslidze i cieszyć się z jazdy takim pojazdem – kończy prezes, który jako jeden z pierwszych pasażerów miał możliwość jazdy autokarem.


Pierwszym zawodnikiem, który wszedł do środka nowego rydwanu był Maximiliano Cavanna.


-Bardzo mi się podoba – mówi Maxi. Jest długi, ma sporo miejsca w środku, fotele są bardzo wygodne. Nie mogę się doczekać naszych podróży na spotkania wyjazdowe. To będzie czysta przyjemność podróżowanie takim autokarem – dodaje Maxi.6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023