Altenberg zaprezentował logo Mistrzostw Świata

Aktualizacja: 6 lis 2020

Organizatorzy Mistrzostw Świata w bobslejach i skeletonie, które zaplanowano na przyszły rok na niemieckim torze w Altenbergu zaprezentowali oficjalne Logo tej imprezy i stronę internetową. We wrześniu Międzynarodowa Federacji Bobslei i Skeletonu (IBSF) zdecydowała o przeniesieniu Mistrzostw Świata z Lake Placid do Altenbergu z powodu pandemii COVID 19.


„Jesteśmy wdzięczni za ogromne zaufanie, jakim IBSF obdarzył nasz komitet organizacyjny. W szczególności jest to ważne w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii COVID-19. Podanie dzisiaj informacji czy zawody te będą dostępne dla kibiców jest jeszcze niemożliwe. Rozważamy dwa warianty. Pierwszy z małą liczbą widzów i drugi całkowicie bez widzów. Ostatecznie wszystko zależeć będzie od ilości infekcji. Cały czas pozostajemy w stałym kontakcie z lokalnymi władzami sanitarnymi. Stosujemy się też do wytycznych przygotowanych przez IBSF". - powiedział Jens Morgenstern, szef toru Altenberg.


W Altenbergu w dniach od 1 do 14 lutego 2021 rozdanych zostanie siedem tytułów mistrzowskich. Będzie to liczba o jeden większa niż w 2020 roku. W przyszłym roku po raz pierwszy rozegrane zostaną bowiem zawody w dyscyplinie monobob kobiet.


Wszystkie dodatkowe informacje o Mistrzostwach Świata Altenberg 2021 może też odszukać na nowej stronie internetowej: www.wm-altenberg.de


Źródło: IBSF

26 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023