Ajax Amsterdam dalej będzie jeździł z gwiazdą

Holenderski Klub Ajax Amsterdam przedłużył współpracę z Mercedes- Benz oraz lokalnym dealerem Stern. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca 2023 roku z opcją przedłużenia do końca 2025 roku. Klub otrzyma nowe samochody marki Mercedes, którymi jeździć będą wybrani gracze, sztab szkoleniowy oraz kierownictwo Klubu.Menno Geelen Dyrektor w klubie Ajax Amsterdam powiedział: „Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia naszej współpracy. Mamy bardzo bogatą historią kooperacji z Mercedes-Benz. która trwa już od 2009 roku, a ze lokalnym dealerem Stern nawet od 1993 roku. Mocno pracujemy nad tym aby nasi partnerzy byli zadowoleniu i razem z nimi chcemy tworzyć dalsze sukcesy Klubu".


Pierre-Emmanuel Chartier, Dyrektor Generalny Mercedes-Benz Benelux dodaje- "Mercedes-Benz jako korporacja podejmuje obecnie znaczące kroki w kierunku przejścia na mobilność bezemisyjną. Zrównoważony rozwój jest zatem istotną częścią naszej strategii i tymi rozwiązaniami chcemy dzielić się z Ajaxem Amsterdam".


Bastiaan Geurts, Chief Customer Officer w Stern- powidział - „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą dotychczasową dobrą współpracę. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach siłę stanowią długoterminowe partnerstwa. W nadchodzących latach pomożemy Ajaxowi Amsterdam uczynić jego mobilność bardziej zrównoważoną i zainicjujemy specjalne nowe kampanie dla całej społeczności Klubu".


Ajax Amsterdam w ramach aktywacji sponsoringowej przygotował film pod nazwą " Thanks for believing in our future". Ogłoszono też, że w najbliższym czasie w ramach konkursu do wygrania będzie czternaście elektrycznych samochodów dziecięcych Mercedesa z dedykowanym malowaniem w barwach Klubu.7 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023