AEK Ateny prezentuje nowe koszulki

Grecka drużyna AEK Ateny, w ramach prowadzonych przez siebie działań związanych z walką z pandemią COVID-19 wprowadza nowe koszulki #WEFIGHTCOVID. Wszystkie zyski ze sprzedaży produktu klubowego będą przekazane na zakup materiałów medycznych dla szpitali.Koszulkę #WeFightCovid z numerem 21 trafiła do oficjalnego sklepu klubowego i została błyskawicznie wysprzedana! Klub ze swoim partnerem technicznym firmą Capelli Sport pracuje już nad kolejną partią koszulek.


Na koszulce przygotowanej przez AEK Ateny znajduje się też symbol akcji #SupporterOfEachOther, której celem jest zainspirowanie ludzi, zawodników, kibiców, klubów, lig, związków i wszystkich innych organizacji oraz firm do wzajemnego wspierania się w celu przezwyciężenia obecnego kryzysu COVID-19. W tej akcji bierze udział także polski Klub Stal Rzeszów. Czytaj Więcej.

20 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023