Adidas łączy siły z Humanrace

Gigant odzieży sportowej Adidas nawiązał współpracę z Humanrace. Efektem tego są nowe projekty koszulek dla pięciu czołowych Klubów europejskich.

Koszulki czerpią inspirację z ważnych momentów z historii Arsenalu, Manchesteru United, Bayernu Monachium, Juventusu i Realu Madryt. Koszulki zostały zaprojektowane przez dyrektora kreatywnego Humanrace i współpracownika Adidasa, Pharrella WIlliamsa. 


„Najważniejszą częścią procesu tworzenia tej kolekcji było poznanie spuścizny każdego klubu oraz przemyślenie tego w jaki sposób ważne momenty z ich historii mogłoby zostać uchwycone w koncepcji projektowej. Każda z nowych koszulek jest swoistą celebracją uniwersalności sportu ”- powiedział Pharrell WIlliams.


Kolekcja koszulek Adidas Humanrace będzie również przeniesiona na model butów piłkarskich Predator Mutator HU.

4 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023