AC Milan mocno wchodzi w e-sport

Włoski Klub AC Milan dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącą organizacją gamingową QLASH chce mocno wejść w świat e-sportu.QLASH niedawno została wyróżniona tytułem najlepszej włoskiej drużyny e-sportowej. Nowy zespół otrzyma nazwę AC MILAN QLASH i będzie rywalizował głównie w grach piłkarskich. Drużynę reprezentować będą Diego "QLASH Crazy" Campagnani, który zakończył sezon w FIFA20 na pierwszym miejscu w rankingu światowym na Playstation oraz Fabio "QLASH Denuzzo" specjalizujący się w grze na XBox. Obaj wezmą udział w mistrzostwach eSerie A TIM 2020/2021, ale także w innych oficjalnych rozgrywkach FIFA21, takich jak FIFA Global Series i FIFA Club World Cup.


Casper Stylsvig, dyrektor finansowy AC Milan, powiedział- „Cieszymy się, że możemy ogłosić nową współpracę z QLASH. Umowa to kolejny ważny krok na drodze do modernizacji i wprowadzania innowacji w naszym Klubie. Jesteśmy pewni, że będzie to ekscytujące i niewiarygodne doświadczenie, zarówno dla nas, jak i dla naszych fanów na całym świecie. Cieszymy się, że możemy rozpocząć tę nową przygodę w świecie e-sportu we współpracy z wiodącą organizacją jaką jest QLASH. ”Partnerstwo pomiędzy AC Milan i QLASH jest częścią długoterminowej strategii Klubu polegającej między innymi na: inwestowaniu w nowe możliwości angażowania młodszej publiczności, kreowaniu obecności w przestrzeni rozrywkowej i skupianiu się na najnowszych inicjatywach cyfrowych.

17 wyświetlenia0 komentarz
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023