Ślepsk Malow Suwałki ze wsparciem samorządu województwa

Po udanym, debiutanckim sezonie Ślepska w siatkarskiej PlusLidze nadszedł czas na kolejny. Występy tej drużyny to okazja do promocji siatkówki w regionie, ale też województwa podlaskiego w całym kraju. Czek o wartości 400 tys. zł na wsparcie suwalskiej drużyny wręczył w poniedziałek (21.09) w siedzibie suwalskiego klubu Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego. W spotkaniu uczestniczył też Paweł Wnukowski, radny sejmiku województwa.- Jesteście wizytówką naszego regionu - zwrócił się do prezesa i zawodników Ślepska marszałek Artur Kosicki. - Nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy Was nie wspierać. Nie samą piłką nożną żyje Podlaskie. Doceniamy Jagiellonię, ale wiemy, że Podlaskie ma też drugi diament sportowy i to jest właśnie Ślepsk Malow Suwałki – podsumował.


Władze samorządowe podkreślają, że czek opiewa na kwotę 400 tys. zł i to tylko do końca 2020 roku. Na 2021 samorządowcy zapowiedzieli duże wsparcie dla największych marek sportowych w łącznej kwocie 2 mln zł.Źródło: Wrota Podlasia


4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023