Łączy Nas Piłka na platformie Tik Tok

Polski Związek Piłki Nożnej otworzył dziś nowy, oficjalny kanał komunikacji w mediach społecznościowych. W aplikacji TikTok kibice będą mogli oglądać zmagania zawodników z seniorskiej reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet, zespołów młodzieżowych oraz piłkarzy-amatorów z niższych lig. Głównym założeniem tego profilu będzie popularyzacja piłki nożnej w Polsce oraz zachęcenie do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Na oficjalnym profilu „Łączy nas piłka” użytkownicy będą mogli zobaczyć ekskluzywne treści niedostępne w innych platformach oraz nieemitowane do tej pory materiały z archiwum Polskiego Związku Piłki Nożnej.


– Cały czas staramy się docierać do nowych osób, aby pokazać im piękno piłki i zainteresować naszymi projektami. Śledzimy trendy w komunikacji i wychodzimy im naprzeciw. Nowa platforma komunikacyjna, jaką jest TikTok, jest do tego dobrym narzędziem – powiedział Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Konto „Łączy nas piłka” w aplikacji TikTok dołącza tym samym do bogatej bazy PZPN w mediach społecznościowych. Na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze łącznie śledzi nas 2 mln osób, a na platformie Youtube przycisk „Subskrybuj” wcisnęło ponad 670 000 użytkowników. Według oficjalnych raportów, „Łączy nas piłka” jest jednym z najbardziej angażujących społeczność kont w mediach społecznościowych w Polsce.Źródło: PZPN

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023