1/1

Oferty Ministerstwo Sportu

Prowadzisz Klub sportowy i chciałbyś pozyskać dodatkowe środki na szkolenie dzieci i młodzieży. Doskonałym rozwiązaniem są dotacje celowe realizowane przez Ministerstwo Sportu.

Sport Creative oferuje kompleksowe przygotowanie oferty  oraz sprawozdania końcowego z realizacji dotacji. 

Sport Wszystkich Dzieci 
Sport dla Wszystkich 
Program Klub 

OFERTY JEDNOSTKI SAMORZĄDOWE

1/1

Oferta Jednostki Samorządowe 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży to programy prowadzone przez prawie wszystkie jednostki samorządowe takie jak Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Miasta czy Urzędy Gminy. Programy te stwarzają organizacją sportowym możliwość pozyskania dodatkowych środków. Proponujemy  Państwu analizę możliwości i pełne przygotowanie oferty zgodnie ze stawianymi wymogami. Przygotowujemy także oferty w systemie WITKAC. 

Ocena możliwości stworzenia oferty 
Stworzenie kompleksowej oferty  
Wykonanie raportu 
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023