Marketing Sportowy 

Łączymy sport z biznesem. Oferujemy duży zakres kreatywnych usług marketingowych i public relations dla związków sportowych, klubów sportowych i firm a także klientów pragnących wykorzystać sport do celów marketingowych. 

Przygotowujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe dopasowane do strategii danej marki. Dokładnie analizujemy wszystkie cechy wyróżniające określoną dyscyplinę sportu. 

strategia i budowa wizerunku; ​ 
rozwój oferty marketingowej; 
 ​sponsoring; ​
merchandising i marketing wiązany;
media i public relations.

Social Media

Istotny wpływ na kształt procesów społecznych w ostatnich latach ma proces wyłonienia się z tzw. nowych mediów - mediów społecznościowych. Odmieniło to z kolei w bardzo znaczący sposób komunikację zewnętrzną w organizacjach sportowych. Sport w dzisiejszych czasach stanowi specyficzną przestrzeń życia społecznego, która charakteryzuje się dużym znaczeniem wzajemnych interakcji pomiędzy organizacją a jej klientami. Wszystko to sprawia, że dla organizacji sportowych jakimi są związki czy kluby szczególnego znaczenia nabiera właśnie komunikacja zewnętrzna prowadzona za pomocą mediów społecznościowych. 

Zdobędziemy więcej 
fanów w social mediach
Zbudujemy silną społeczność Twojej marki 
Angażujemy i spełniamy oczekiwania
Sport Creative

Sport Creative to miejsce gdzie sport spotyka biznes.

Sport w dzisiejszych czasach stał się nie tylko widowiskiem wywołującym ogromne emocje i heroiczną walką o trofea, ale także produktem oferowanym przez kluby i organizacje sportowe walczące o sponsorów i klientów jakimi są kibice. Zachęcamy państwa do odwiedzin strony, na której znaleźć można ofertę współpracy Sport Creative oraz blog gdzie publikujemy różne ciekawe informacje z zakresu marketingu sportowego i nie tylko.

  • Sport Creative Facebook
  • Sport Creative Twitter
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Sport Creative Instagram
  • Sport Creative TikTok
  • Sport Creative YouTube

Sport Creative. Pomorskie, Gdańsk 2023